Χάρης Κατσικογιάννης
![](https://2science.gr/wp-content/uploads/2022/05/image-1.png)
Ονομάζομαι Χάρης Κατσικογιάννης και πρόσφατα τελείωσα με το προπτυχιακό μου στο Τμήμα Φυσικής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, από τον Τομέα Αστροφυσικής, Αστρονομίας και Μηχανικής. Ενδιαφέροντά μου είναι η αστροφυσική υψηλών ενεργειών και οι υπολογιστικές εφαρμογές.
Στο 2’science:
Αρθρογραφεί σε τακτική βάση και ασχολείται με τα social media της ομάδας.
17-11-2023, τελευταία συμμετοχή: Αποκαλύπτοντας τα Θαύματα των Λεοντιδών